Dentální hygiena pro dospělého pacienta trvá přibližně 50 minut a obsahuje odstranění zubního kamene, plaku a pigmentací, instruktáž správného čištění a doporučení vhodných pomůcek. Přístup k pacientům je individuální podle potřeby pacienta a jeho stavu dutiny ústní. Ne každý pacient má stejné množství nánosů a proto se může dentální hygiena rozdělit i do více návštěv, případně doporučení k odbornému vyšetření, zejména pokud by šlo o onemocnění dásní. Obecně je doporučeno absolvovat dentální hygienu 2x do roka, což je ideální doba prevence. Cena základního vyšetření je 800 Kč.

Ošetření pacientů do 18 let je třeba za účasti rodinného zástupce a jednotlivé výkony se přizpůsobují věku pacienta a stavu jeho chrupu. Podle toho je učena doba návštěvy (nejméně 30 minut) a cena.

Podrobný ceník jednotlivých výkonů, je vždy k dispozici v ordinaci.

Prostory ordinace

Ordinace
Ordinace 2

Nemáte jasno?

Kontaktujte mě.

Informace pro spotřebitele

V souladu s ustanovením § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, informuji spotřebitele (tj. osoby nejednající v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání), že mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi mnou a spotřebiteli z mnou poskytovaných služeb je Česká obchodní inspekce. Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je: www.coi.cz/.